2011. augusztus 16., kedd

10 Biztonság (m / f) 7,55 € / óra + bónuszok!

10 Biztonság (m / f) 7,55 € / óra + bónuszok!:
A feladatok:
• járőrök az épületek és a nyílt terepen
• Ellenőrizze a hozzáférési jogokat az alkalmazottak, látogatók és a beszállítók
• szabályozó és ellenőrző hozzáférési jogosultságok mindennemű jármű a telephelyre
• riasztás felügyelet a tüzet, és elindult riasztórendszerek
• A fényképezőgép és a rögzítési technika
• Végezze el szolgálati könyv

A profil:
• kompetencia bizonyítványt
• Tapasztalat a biztonsági ágazat
• hajlandóság dolgozni műszakban
• Ingyenes forgalmi engedély

Feltételek:
• Díjazás: 7,55 € / óra + bónuszok
• Munkaidő: 40 óra / hét (shift)

Alkalmazás
• lehetőleg e-mailben (Subject: Technológiai Park)
• CV, fénykép, ha szükséges, igazolások
• igazolás a jó magatartás környezetben szükséges

ARDOR GmbH
Nicole Bartig
Regattastr. 189
12527 Berlin

E-mail: bewerbung@ardor-security.de
Tel: (030) 3 22 95 21 901
Fax: (030) 3 22 95 21 909

Vissza a benyújtott dokumentumok postai úton is csak akkor megfelelő postai előre fizetett borítékban!