2011. augusztus 8., hétfő

Ápolási asszisztens / a vezetői engedély

Ápolási asszisztens / a vezetői engedély:
Egyéni gondozási és háztartási segítséget szeretnénk hozzájárulni a függő emberek is a saját környezetben.

Care csapatunk számára keresünk kész ápolási asszisztens (m / f) az alap-szakképesítés ellátása állandó, teljes munkaidős állandó pozícióját.

Feladatok:

- Végrehajtása alapvető ápolási feladatokat, mint például a segítség a személyes gondoskodást, vagy teljes átvétele a személyes gondoskodást, az általános mozgósítás, megelőzés
- Óvatos támogatás fenntartása a háztartás
- Napi strukturálása
- Pszichoszociális támogatás

Vigyázz a betegek otthon a gép biztosított cégautó reggel - és a délutáni műszakban. Az első műszak indul 06:00 óra, vagy előzetes bejelentkezés 06:30 óra. Az első gyakorlati tapasztalatok kívánatos, hanem egy intenzív képzés kezdőknek.

A jövedelemszerzési lehetőségek vannak egy órabér 8,50 € plus shift pótlékokra és egyéb juttatásokra.

Ön azonnal rendelkezésre áll, és szeretné a berlini Marzahn / Hellersdorf aktív legyen, majd várjon többé.

Kérjük, küldje el jelentkezését, lehetőleg postai úton a mi felhatalmazott személyek iroda:

bewerbung [kukac] orvosi groth.de (helyett [kukac] a @ kérjük)

Kérjük, ne habozzon kapcsolatba lépni asszony Manning a kapcsolatot most hívást 03338 7095951, vagy 030 94791515 elérhető.