2011. augusztus 22., hétfő

Erős kommunikációs értékesítési dolgozók (m / f)

Erős kommunikációs értékesítési dolgozók (m / f):
Mi vagyunk a nemzetközi munkaerő-társaság. Részeként jegyzett társaság USG People Group vagyunk Európa egyik top 4 A személyzeti cég.
Fő területek az ipar, a Technics, az Office és a helyszíni menedzsment.
Biztosítunk munkatársainknak és készség-orientált feladatok és a lehetőséget az oktatás és képzés.

És: keresünk

Sales Representative (m / w) a reklám menedzsment egyik ügyfelünk Berlinben

A feladatok:
• telefonos értékesítési
• Üzleti tanácsadás és támogatás
• Aktív előkészítése és fejlesztése potenciális ügyfelek / vevők

A profil:
• Szilárd munkatapasztalattal az értékesítés
• tapasztalattal rendelkeznek az üzleti ügyfelek részesülhetnek
• Erős vállalkozói gondolkodás és cselekvés
• Cél-orientált és dinamikus munka

Előnyök:
Akkor számíthat tőlünk egy biztonságosabb munkahely, tisztességes bért a munkavállaló-barát, kollektív szerződés kötött a DGB, és természetes testápoló.

Úgy érzi, vonzza, és szeretné, hogy vegye le a kedves, barátságos, várjuk megkapták a kérelmet!

Egyedi Personal Service GmbH délnyugati részén
Babette Behm
Dörpfeldstraße 52
12489 Berlin
Tel: 030-678 06 770
E-mail: berlin-sued@unique-personal.de