2011. augusztus 9., kedd

Online munka függetlenül otthon

Online munka függetlenül otthon:

Sok álma, hogy saját főnöke, hogy végre keresni annyi pénzt, amennyit valóban ér, otthon dolgozik otthon. Tízből nyolc ember szeretne otthoni munka. Ugye? Talán már csak a megfelelőt az Ön számára.

Erősítése érdekében csapatunk keresünk munkavállaló / vállalkozó a következő területeken:

- Ügyfélszolgálat, ügyfélgondozás és tájékoztatás
- Szervezet Management (Office Online)

Mindkét területen széles skáláját kínálja a különböző feladatok területén.

Van is gondoltam, önálló munkavégzésre otthonról és keressen több pénzt?
Igen? Akkor lehet, hogy csak a dolog az Ön számára.

A mi létre, kulcsrakész és sikeres koncepciót a home office szegmensben, most keres partnereket országos és nemzetközi / hazai. Dolgoznak önállóan, vagy a teljes munkaidős részmunkaidős online haza rugalmas munkaidő. Keresztül online ügynökség van kapcsolatban velünk az interneten keresztül. Lesz csapatban dolgozni és kap támogatást tőle.

A követelmények:
Ezek jellemzik a csapatmunka és a megbízhatóság. Ezek határozzák meg telefonon, boldog és udvarias módon az emberek. Ha van vezetékes telefon-kapcsolat és egy számítógép internet-hozzáféréssel, akkor felel meg a követelményeknek.

Feladataikat ügyfélszolgálat / vevőszolgálat:
- Kezelése ügyfél kéri
- Rend és feltevések
- A kezelés az eloszlás

Feladatuk a szervezeti menedzsment:
- Általános irodai asszisztensi és irodai feladatok
- A kinevezés és a koordináció
- A tervezés és irányítás, valamint
- Reklám és marketing