2011. augusztus 15., hétfő

Szakember /, szabályok

Szakember /, szabályok:
A tekintélyes bank jelenleg Hamburgban a szakemberek a területen való megfelelés.

Feladatok: - fejlesztése és alkalmazása eszközök és szabványok tőkepiaci megfelelés és az összeférhetetlenség kezelése a csoport - részvétel a projektek, például arra, hogy végre új törvényi vagy szabályozási követelmények a bank - tanácsadás és támogatás a szervezeti egységek számára vonatkozó szabályozási követelmények és a belső előírások A tőkepiaci megfelelően - képviselete megfelelés NPNM folyamat - végrehajtása kockázatelemzés és összetett megfelelés ellenőrzési munka tekintetében beruházások (mellett) szolgáltatások - létrehozása az ügyhöz kapcsolódó elemzések és ajánlások cselekvési - Vegyen részt a létrehozását megfelelőségi jelentések kezelésére és az igazgatóság a Bank

Követelmények: - átlagon felüli egyetemi közgazdasági vagy jogi és több éves szakmai tapasztalat, lehetőleg egy (tőke) piaci terület és / vagy a kapcsolódó ellenőrzési funkció - mélyreható ismerete alapvető banki termékek és folyamatok - Kiváló analitikus és fogalmi képességek és a holisztikus, strukturális gondolkodás - átlagon felüli elkötelezettséget és rugalmasságot, és a megoldás-orientált és autonóm működés - Nagy szociális kompetencia és a meggyőződés alapú kommunikációs német és angol nyelven - az erő és magabiztosság helyzetekben konfliktionären - Rendkívül magas integritás, megbízhatóság és titoktartás

Időtartam: teljes munkaidős állandó álláshoz