2011. június 13., hétfő

PC és irodai munka

PC és irodai munka:
PC / irodai munka otthonról

Kezdés időpontja: Azonnal!
Kínálunk

Mindannyian önálló munkavégzésre vagy részmunkaidőben otthon, szabadidejében. Az online irodai csatlakozva van nekünk az interneten keresztül. Ezek építeni egy csapat, és kap a támogatást. Számíthat arra, hogy a különböző feladatok két különböző terület.

A feladatok

Erősítése érdekében csapatunk keresünk önkénteseket a következő területeken:

Ügyfélszolgálat, ügyfélgondozás és tájékoztatás

Szervezet menedzsment (Office Online)

Mindkét területen széles skáláját kínálja az egyéni elem területeken.

Az ügyfélszolgálat az ügyfélszolgálat és fenntartása hosszú távú ügyfélkapcsolatok központi.

A szervezet vezetése, és hogy online irodai van az aktív kereskedelmi tevékenységet.

A feladat nem állapodtak meg veled az Ön kívánságait, érdekeit és előzetes ismeretei.

Your Profile

Jellemzőjük a csapatmunka és a megbízhatóság. Ha telefonálás határozzák meg, boldog és udvarias foglalkozó emberek.

Ha van vezetékes telefon-kapcsolat és egy számítógép internet hozzáféréssel, akkor felel meg követelményeknek.

Jelentkezzen most!

Alkalmazhatók, vagy többet részleteket, kérjük, adja meg adatait, a mi tagjelölt maszk honlapunkon.
A rendszer úgy lépésről lépésre az információs ágazat. Ezen információk alapján tudjuk, akkor végre egy telefonos interjúban.

Elolvasása után minden információt lehetőség a saját költségünkön, hogy kérjen visszahívást.

www.work élet balance24.net

Bízunk benne, hogy megismerni Önt személyesen.