2011. július 20., szerda

Drivers / forgalom távoli Belső német

Drivers / forgalom távoli Belső németül:
Munkaköri leírás:
Mi egy továbbítása Laer, és keres egy flotta bővítése a lehető legkorábbi időpontban, a / n motivált munkatársak / a hivatásos vezető / az a teljes munkaidős foglalkoztatást.
A helyzet kezdetben legfeljebb 12 hónap, a transzfer a nyílt végű
Munkaviszony lehetséges.

A feladatok:
- Vezetés a teherautók a különböző típusú (tehergépkocsik, pótkocsik, utánfutó
Swap)
- Német belföldi szolgáltatások (Észak-Németország - Rheinland)

A profil:
- Széleskörű szakmai tapasztalattal rendelkezik a különböző típusú járművek (mindestens3 év)
- Vezetés a CE-osztály (korosztály 2)
- ADR engedély (kötelező)
- A helyes feldolgozását rakomány dokumentumok jó német nyelvtudás a beszéd és írás szükséges

Amit kínálunk:
- Kártérítés Qulifikation
- Képzés a BKrFQG

Ha érdekli a változatos munkát, mint a szakmai vezető és megfelelnek az előírt feltételeknek számunkra, hogy azonnal küldjön egy rövid alkalmazás CV e-mailben vagy telefonon kapcsolatba info@tg-laer.de velünk.