2011. július 23., szombat

Ügyfélszolgálat / elektronikus termékek

Ügyfélszolgálat / elektronikus termékek:
Használható, jó hírű vállalat keresünk a / ügyfélszolgálat / elektronikus termékek, mint például webkamerák, kamera, stb, digitális fényképezőgépek.

Munkavégzés helye: London
Foglalkoztatási típus: Nappali egy 5 napos hét, fizetés: n. megállapodás a munkáltató

Feladatok:
- Szakértői tanácsadás és támogatás az ügyfél telefonos szolgálat
- Válasz telefonon, levélben vagy internetes alkalmazások,
- Back Office

A profil:
- Érdeklődés elektronikai termékek,
- Nagyon magas szolgáltatási és az ügyfélorientált szemlélet,
- Jó szóbeli kifejező,
- Tapasztalat telefonos ügyfélszolgálat,
- Kiváló számítógépes ismeretek,
- Affinity műszaki tárgyak
- Jó angol nyelvtudás

Kapsz egy szakképzés egy 4 hetes képzés.

Felmerülő kérdések is tisztázni veled személyesen.

Érdekli a változatos feladatok és a felelős?

Ezután kérjük, forduljon hozzánk azonnal hívja irodánkat a 030/36447701 vagy e-mail mailto: info@afaberlin.de.

Előnyös, hogy a jelenlegi oktatási bizonyítvány (VGS) a Foglalkoztatási Hivatal vagy a munkaügyi központ.
Így, a kapcsolási díj nélkül.

A pályázók számára, akik nem jogosultak VGS kínálunk lehetőséget egy önálló fizetési szerződést, vagyis fizetnek nekünk egy előre egyeztetett díjat, ami jön szóba, ha a siker.

Bízunk benne, hogy megkapták a kérelmet.