2011. augusztus 15., hétfő

Gépész 2 keresett megszerzését tekinti:
Mi egy közepes méretű vállalat személyzeti
és keres ügyfelünk a Freiberg személyzet.
Vannak jó minőségű gépalkatrészek és speciális gépekkel.

A bővítés a mi gyár Freiberg, keresünk külön eszterga-és marógép (m / f).

A fő feladatok:

• működése hagyományos és ciklus-vezérelt eszterga és fordult átmérőjű akár 1000mm
• működése CNC marógépek
• képes az önálló munkavégzésre alapján gyártási rajzok,
• Run egy független mérési és vizsgálati lépések

A profil:
• a szakképzés, mint a gépész vagy hasonló
• Szakképzett munkások nem diploma vagy a megfelelő szakmai tapasztalat
• vagy törekednie, hogy egy oktatási ebben a szakmában

Kínálunk kihívást jelentő feladatok a termelés egyedi és speciális alkatrészek, amelyek megkövetelik a magas fokú lelkesedés és a kreativitás. Hála az innovatív induló érdekes lehetőségek adódnak számunkra vonzó és teljesítmény-alapú kompenzációra.

A belépés a munkaerő-kölcsönző, a beszerzés cég munkaviszony
tervezett.

Bízunk benne, hogy megkapták a kérelmet. Üdvözlettel.